Česká Kanada - ubytování Šmikmátor

Chalupa Česká Kanada

Hledáte klid, samotu a relaxaci, jste turisté, cyklisté, rodiny s dětmi, chcete prožít víkend nebo pár dní s přáteli uprostřed přírody? Vítejte u nás. Připravili jsme pro vás celoroční ubytování na samotě v srdci České Kanady.

 

Stará kamenná chalupa postavená  v roce 1876 prošla v letech 2009-2011 zásadní rekonstrukcí a nyní nabízí komfortní ubytování až pro 14 osob při zachování všech znaků původní jihočeské chalupy.

 

Česká Kanada je naší srdeční záležitostí a věříme, že stejně nadchne i všechny ostatní, kterří do ní zavítají. Už dávno víme, že  se nemusí jezdit do daleké ciziny, abychom si odpočinuli od celoročního shonu. Naopak, pokud si zvolíte pobyt u nás na chalupě, můžete relaxovat a užívat si klidu bez televize, mobilu a všudypřítomného shonu, bez zbytečných stresů, zda to finančně zvládnete.

 

  

Co je nového v České Kanadě

25.08.2015 20:27

Objednávky na rok 2016

Právě jsme spustili nový objednávkový systém. Pro rezervaci jděte na záložku ubytování. V sekci rezervace ubytování je k rezervační formulář. V kalendáři je možno vybírat zeleně vyznačené termíny. Po vyplnění formuláře stačí kliknout na tlačítko...
18.04.2015 15:46

Kulečníkový klub U dvou norků

Již brzy otevíráme kulečník v nových prostorách. Snad se vše stihne připravit již do Čarodějnic a doufáme, že se bude líbit. Rybník připraven a první kapřík již vyloven, takže rybáři nezapomeňte náčiní.
04.03.2015 08:31

Příprava na jaro

Sníh pomalu odchází a my se začínáme připravovat na novou sezónu. Chystáme otevření kulečníkového klubu. V letošní sezóně by se už mělo hrát v pěkných prostorách, ne s traktorem za zády. Doufáme, že se bude líbit. Také počítáme se zarybněním...
28.01.2015 08:45

Nový sníh a nový volný termín

Do rána v České Kanadě po měsíci opět napadl sníh, jedeme prozkoumat, zda to na běžkách půjde. Uvolnil se nám termín 2. květnový víkend. Zájemci neváhejte na jaře bývá Česká Kanada nejkrásnější.
09.01.2015 11:16

Ledové království v Jindřichově Hradci

Pokud by jste chtěli navštívit Českou Kanadu koncem ledna, máme pro Vás zajímavý tip na výlet. V Jindřichově Hradci se bude konat ve dnech 23. - 25.1. 2015 druhý ročník události Sochu! Sochej! Sochejme!, pořádané Městem Jindřichův Hradec a spolkem...
15.09.2014 14:21

Volný termín

Chystáte-li se na podzim poznat krásy České Kanady, srdečně Vás zveme k nám. Nově se nám uvolnil termín o víkendu 3.-5.10.2014. Snad si ještě užijeme nějaké babí léto.

Česká kanada

 

Česká kanada představuje pro milovníky přírody a naší nádherné krajiny příležitost plně si prožít své koníčky a zájmy. Připravili jsme proto tipy pro všechny kdo se k nám chystají. Více zde:

Česká Kanada pro turisty, Česká Kanada pro cyklisty, Česká Kanada pro golfisty, Česká Kanada pro houbaře, Česká Kanada plavce a vodáky, Česká Kanada pro milovníky bílé stopy, Česká Kanada pro milovníky památek, Česká Kanada pro milovniky geocachingu

      

Vyhledávání

Kontakt

Ubytování v srdci České Kanady Valtínov 82
37862 Kunžak
+420.777550788

Rezervace ubytování

Česká Kanada je vžitý název pro území ležící v Jihočeském kraji na pomezí historických zemí Čech a Moravy, zhruba mezi městy Nová BystřiceSlavonice, Dačice a obcí Kunžak. česká Kanada se nachází v jihovýchodní části okresu Jindřichův Hradec. Právě pro přírodní charakter krajiny, početné vodní hladiny a rozsáhlé lesní komplexy, i pro poněkud sychravější podnebný ráz, je tato oblast nazývána Českou Kanadou.

více na Wikipedii