Česká Kanada - ubytování Šmikmátor

Chalupa Česká Kanada

Hledáte klid, samotu a relaxaci, jste turisté, cyklisté, rodiny s dětmi, chcete prožít víkend nebo pár dní s přáteli uprostřed přírody? Vítejte u nás. Připravili jsme pro vás celoroční ubytování na samotě v srdci České Kanady.

 

Stará kamenná chalupa postavená  v roce 1876 prošla v letech 2009-2011 zásadní rekonstrukcí a nyní nabízí komfortní ubytování až pro 14 osob při zachování všech znaků původní jihočeské chalupy.

 

Česká Kanada je naší srdeční záležitostí a věříme, že stejně nadchne i všechny ostatní, kterří do ní zavítají. Už dávno víme, že  se nemusí jezdit do daleké ciziny, abychom si odpočinuli od celoročního shonu. Naopak, pokud si zvolíte pobyt u nás na chalupě, můžete relaxovat a užívat si klidu bez televize, mobilu a všudypřítomného shonu, bez zbytečných stresů, zda to finančně zvládnete.

 

  

Co je nového v České Kanadě

20.11.2012 12:20

Teplo i v zimě

Těsně před příchodem prvního sněhu jsme zprovoznili nová kamna s výměníkem. Už jsou i řádně vyzkoušena, tak doufáme, že teplo v celé chalupě bude i v tuhé zimě. Také jsem nasypali ptáčkům do krmítka a program je lepší než všechny televizní....
29.10.2012 09:16

Napadl první sníh

V sobotu s předstihem přijel do České Kanady Martin na bílém koni. Louky i lesy se přikryly bílou peřinou a na nás dýchla zimní atmnosféra. Bohužel sníh asi ještě nevydrží, ale už se těšíme, až vyrazíme do zimních běže ckých stop. 
23.10.2012 23:30

Co nového v České Kanadě?

Nic, a to je na tom to krásné. Pusto, ticho, nikde ani živáčka. Příroda už se tlačí k zimnímu spánku a ještě před ním se snaží rozehrát všechny barvy podzimu. Nádherné dny pro cyklistiku, houbaření, fotografování nebo pouze procházku ztichlou...
11.10.2012 08:54

Houby v České Kanadě už rostou

Minulý víkend jsme zaznamenali neobyčejnou úrodu hub. Neváhejte a vydejte se k nám. Chalupa je Vám k dipozici po předběžné domluvě.
09.10.2012 12:17

Bílé stopy v České Kanadě

Přidali jsme pro všechny příznivce běžkování přehled zajímavých tras v okolí naší chalupy. Ubytování v České Kanadě, které nabízíme je přímo v centru běžkařských tratí. Česká kanada pro milovníky bílé stopy je pro Vás připravená nabídnout...

Česká kanada

 

Česká kanada představuje pro milovníky přírody a naší nádherné krajiny příležitost plně si prožít své koníčky a zájmy. Připravili jsme proto tipy pro všechny kdo se k nám chystají. Více zde:

Česká Kanada pro turisty, Česká Kanada pro cyklisty, Česká Kanada pro golfisty, Česká Kanada pro houbaře, Česká Kanada plavce a vodáky, Česká Kanada pro milovníky bílé stopy, Česká Kanada pro milovníky památek, Česká Kanada pro milovniky geocachingu

      

Vyhledávání

Kontakt

Ubytování v srdci České Kanady Valtínov 82
37862 Kunžak
+420.777550788

Rezervace ubytování

Česká Kanada je vžitý název pro území ležící v Jihočeském kraji na pomezí historických zemí Čech a Moravy, zhruba mezi městy Nová BystřiceSlavonice, Dačice a obcí Kunžak. česká Kanada se nachází v jihovýchodní části okresu Jindřichův Hradec. Právě pro přírodní charakter krajiny, početné vodní hladiny a rozsáhlé lesní komplexy, i pro poněkud sychravější podnebný ráz, je tato oblast nazývána Českou Kanadou.

více na Wikipedii